محصولات
جستجو

قلوه سنگ رودخانه ای 3 الی 7
قلوه سنگ|سنگ رودخانه ای   > قلوه سنگ|سنگ رودخانه ای

قلوه سنگ رودخانه ای 3 الی 7

قلوه سنگ رودخانه ای 3 الی 7

 

 قلوه سنگ سفید ممتاز | قلوه سنگ رودخانه ای سفید ممتاز سایز درشت 3 الی 7 سانتی متر

سنگ قلوه ای سفید ممتاز | سنگ قلوه ای رودخانه ای سفید ممتاز سایز درشت 3 الی 7 سانتی متر

قلوه سنگ ریز

سایز قلوه سنگ : معادل 3 الی 7 سانتی متر

 

رنگ قلوه سنگ : رنگ قلوه سنگ ، سفید یکدست و بدون رگه می باشد . رنگ سفید قلوه سنگ طبیعی است.

قلوه سنگ سفید ممتاز هیراد از مرغوبترین معادن سنگ در کشور تهیه می شوند . صنایع سنگ هیراد به هیچ وجه از ضایعات و یا سنگ های با کیفیت پایین برای تولید قلوه سنگ استفاده نمی کند و به همین دلیل قلوه سنگ های هیراد دارای ظاهری کاملا سفید و گرد و بدون رگه و بدون فرورفتگی های متعدد می باشند.
 

کاربرد قلوه سنگ سفید : به علت روشنی رنگ قلوه سنگ سفید ، در صورت استفاده در پروژه های بیرونی یا دکوراسیون داخلی ، روشنایی محیطی نیز تحت تاثیر آن بهبود زیادی می یابد. کاربرد قلوه سنگ سفید در فضای سبز باعث می شود فضا بزرگتر جلوه نماید. رنگ‌ روشن قلوه سنگ سفید كه در تضاد با رنگ‌های گل و گیاهان می باشد، باعث می‌شود تا فضای شما بزرگتر به نظر برسد. بخصوص در فضاهای کوچک استفاده از قلوه سنگ سفید، حس بازتر بودن فضا را القا  می کند.  

 
قلوه سنگ های رنگی با رنگ گرم انرژی بخش هستند . استفاده از رنگ های گرم از قبیل قلوه سنگ قرمز ، قلوه سنگ زرد ، قلوه سنگ سبز ، قلوه سنگ سیاه، اغلب باعث می شوند تا فضایی گرم و صمیمی داشته باشید. این رنگ ها برای فضاهای بزرگ و وسیع مناسب هستند. در فضاهای کوچک نیز از ترکیب انواع قلوه سنگ رنگی با قلوه سنگ سفید می توان طرح های جالبی را خلق کرد.
 

جنس قلوه سنگ سفید : قلوه سنگ چینی سفید یکی از سنگ های پرکاربرد در پروژه های ساختمانی می باشد. قلوه سنگ چینی سفید بعلت رنگ سفید یکدست و بدون رگه و قیمت مناسبی که دارد محبوبترین قلوه سنگ در میان پیمانکاران و صاحبان پروژه فضای سبز و محوطه سازی و دکوراسیون داخلی است . 

 

کیفیت قلوه سنگ سفید : قلوه سنگ سفید چینی سورت های مختلفی دارد ( ممتاز ، درجه یک ، درجه دو ) که قلوه سنگ عرضه شده توسط صنایع سنگ هیراد نوع ممتاز آن است. مقاومت سایشی زیاد و همچنین استحکام زیاد و جذب آب پایین از دیگر ویژگی های بارز قلوه سنگ تولیدی صنایع سنگ هیراد است.  انواع قلوه سنگ تولیدی صنایع سنگ هیراد از مرغوبترین معادن سنگ کشور تهیه می شوند و از ساختاری با کیفیت بالا برخوردار هستند و به هیچ وجه در شرایط سخت آب و هوایی خرد نمی شوند و تغییر رنگ نمی دهند. 

 
خلوص قلوه سنگ هیراد : قلوه سنگ های تزئینی تولید شده در صنایع سنگ هیراد فاقد هر گونه خاک و یا زباله می باشند. 
 

قیمت قلوه سنگ | قیمت سنگ قلوه ای : برای دریافت لیست قیمت انواع شن / سنگ ریزه / قلوه سنگ / پودر سنگ و همچنین اطلاع از تخفیف فروش ویژه برای شهرداری ها و انبوه سازان و پیمانکاران و شرکت های ساختمانی و فضای سبز و دکوراتور با تلفن 44604794 -021 تماس حاصل فرمایید تا کاتالوگ های تخصصی و لیست قیمت برای شما ارسال شود.

 
 
 

قلوه سنگ,سنگ قلوه ای,سنگ قلوه, قلوه سنگ رودخانه ای,قلوه سنگ رنگی,قلوه سنگ سفید,فروش قلوه سنگ,قیمت قلوه سنگ,کفسازی با قلوه سنگ,سنگ سفید قلوه ای,قلوه سنگ رنگی,سنگ های قلوه ای,شن صیقلی,سنگریزه صیقلی,قلوه سنگ سفید,قلوه سنگ شیشه ای,قلوه سنگ مرمر,سنگ مرمر قلوه ای,مرمر سفید قلوه ای,قلوه سنگ دکوراتیو,قلوه سنگ دکوراسیون,قلوه سنگ فضای سبز,قلوه سنگ آبنما, سنگ رودخانه ای,فروش قلوه سنگ,خرید قلوه سنگ,قیمت قلوه سنگ,فروش سنگ قلوه ای,سنگ قلوه تزئینی,قلوه سنگ رودخانه ای,قلوه سنگ,سنگ رودخانه ای,قلوه سنگ,سنگ رودخانه ای,قلوه سنگ رودخانه ای,سنگ قلوه ای

 
قلوه سنگ های ممتاز صنایع سنگ هیراد بهترین آیتم برای تزئین فضای سبز ویلا، حیاط و همچنین محوطه سازی می باشند. قلوه سنگ های تزئینی هیراد کاربرد فراوانی در ساخت انواع آبنما و جویبار و برکه سنگی و بویژه در پروژه های دکوراسیون داخلی دارند.
 
انواع شن ، سنگ ریزه و قلوه سنگ تولیدی صنایع سنگ هیراد ، بعنوان یک عنصر بسیار زیبا ، ماندگار و با قابلیت فرم دهی بالا ، در پروژه های مدرن فضای سبز و انواع سبک های باغ ، همچنین در پروژه های محوطه سازی ویلا و محوطه های وسیع تجاری و کارخانجات کاربرد وسیعی پیدا کرده اند. 
 
ساخت مبلمان سنگی برای پارک ها و تزئینات سنگی در ویلا و حیاط منازل و باغچه و همچنین تزئین محوطه استخر، را می توان از کاربردهای دیگر سنگ ریزه و قلوه سنگ های تزئینی هیراد نام برد. 
 
قلوه سنگ های تزئینی هیراد با سایز های مختلف در تزئینات داخلی ساختمان کاربرد وسیعی دارند. 
 
در طرح های مدرن دکوراسیون داخلی نیز استفاده از قلوه سنگ تزئینی جهت تزئینات آشپزخانه و حمام و همچنین دکور پاسیو، فضای سبز آپارتمانی ، ساخت تراریوم و آکواریوم و تزئین گلدانها بسیار پرکاربرد هستند.
 
 
 
 
 
 
 از نظر اندازه ، شکل ، رنگ و ماندگاری نیز انواع قلوه سنگ تزئینی هیراد از پرکاربردترین مصالح ساختمانی در دکوراسیون بیرونی ، دکوراسیون داخلی ، محوطه سازی و فضای سبز می باشند. 
 
تزئین کناره های گذرگاه های شنی با قلوه سنگ ممتاز هیراد ، در ویلا ، باغ و  در پارک ، علاوه بر تداعی مناظر طبیعی و دلپذیر ، یک آیتم مناسب و مقرون به صرفه بجای جدول های بتنی و یا سنگ چینی با بتن است.
 
محوطه های بزرگ خاکی بخصوص در مناطق خشک و کم آب ، کانون ایجاد گرد و خاک می باشند و از طرفی منظر زیبایی ندارند. پوشاندن خاک با سنگ ریزه و تزئین آن با قلوه سنگ ، سریع ترین و مقرون به صرفه ترین راه ممکن می باشد .
 
 
قلوه سنگ
 
 
 
صنایع سنگ هیراد تولید کننده انواع قلوه سنگ و سنگ ریزه ممتاز با رنگ های طبیعی و دانه بندی شده در سایزهای مختلف می باشد.
 
انواع قلوه سنگ سفید و رنگی صنایع سنگ هیراد با خاصیت هماهنگی با محیط و در زمانی کوتاه  و با کمترین هزینه ، فضای سبز ویلا و حیاط و باغچه شما را متحول و به اثر هنری و زیبا تبدیل می کند.
 
 
 
 
برای مشاهده جدیدترین طرح های فضای سبز و محوطه سازی و دکوراسیون داخلی و اثاثیه سنگی فضای سبز و همچنین طرح های جدید آبنما و برکه و جویبار سنگی ، بخش مقالات سایت را ملاحظه نمایید. جدیدترین ایده های طراحی که با استفاده از قلوه سنگ و سنگ ریزه ساخته و تزئین شده اند، بصورت مداوم در این بخش در حال بروز رسانی می باشد.  
 
همچنین برای دانلود جدیدترین مجله های خارجی محوطه سازی و طراحی فضای سبز و طرح های دکوراسیون داخلی می توانید به بخش دانلود سایت مراجعه بفرمایید. با دانلود رایگان مجلات تخصصی ایده های ناب و بسیار زیبا از مشهورترین طراحان فضای سبز و معماری منظر جهان را می توانید ملاحظه نمایید. 
 
 
صنایع سنگ هیراد
 
تولید کننده شن ، سنگ ریزه و قلوه سنگ تزئینی ممتاز با رنگ های کاملا طبیعی و دانه بندی شده
از مرغوبترین معادن سنگ با درجه استحکام بالا
محبوبترین شن و قلوه سنگ در میان پیمانکاران و صاحبان پروژه فضای سبز و محوطه سازی و دکوراسیون داخلی
ارسال به تمامی نقاط کشور
Decorative Stone, Pebbles & Gravel
کیفیت ، استحکام ، ماندگاری و ثبات رنگ فقط با شن و قلوه سنگ ممتاز هیراد
 
تلفن دفتر مرکزی در تهران :  44604794-021
تلفن دفتر در تبریز جهت امور صادراتی  09143141799
تهران ، صندوق پستی 14515/1185
Email: hirad.ind@gmail.com
 
 
 
قلوه سنگ| سنگ قلوه ای 
مزایای قلوه سنگ هیراد / قلوه سنگ تزئینی هیراد
 
از مهمترین مزایای قلوه سنگ هیراد / سنگ قلوه ای هیراد می توان به موارد زیر اشاره کرد :
 
قلوه سنگ هیراد / سنگ قلوه ای ممتاز هیراد بهترین آیتم بجای جدول های بتنی یا سنگ چینی با بتن ، برای مرز بندی باغچه ها و یا گذرگاه های شنی در محوطه های فضای سبز  است.
 
ارزان و مقرون به صرفه می باشد. قیمت  قلوه سنگ هیراد / سنگ قلوه ای صنایع سنگ هیراد ضمن تضمین کیفیت ، مناسب و رقابتی است.
 
اجرای آسان و سریع طرح های مدرن فضای سبز و محوطه سازی با سنگ ریزه و قلوه سنگ
 
 قلوه سنگ هیراد / سنگ قلوه ای و سنگریزه تولیدی صنایع سنگ هیراد بصورت بسته بندی شده عرضه می شود. لذا امکان خرید و حمل سنگریزه و قلوه سنگ با رنگ های متفاوت در یک بار وجود دارد.
 
حمل و نقل آسان و ارزان با تعرفه دولتی
 
 قلوه سنگ / سنگ قلوه ای هیراد با رنگ های طبیعی ثابت با ماندگاری ده ها سال 
 
سازگاری با شرایط سخت آب و هوایی گرمسیرو سردسیر کشور
 
زیبا در تمامی فصول سال
 
قلوه سنگ
 
 
سنگ قلوه ای ممتاز هیراد| قلوه سنگ رودخانه ای ممتاز هیراد
مزایا و کاربرد های قلوه سنگ/ قلوه سنگ رودخانه ای هیراد
 
 
هر روز در مجلات تخصصی معماری دنیا کاربردهای خلاقانه جدیدی در نقشه ها و تصایر ، از کاربرد های قلوه سنگ قابل مشاهده است. 
 
منتخبی از این کاربردها به شرح زیر می باشد:
 
 
قلوه سنگ و سنگ ریزه برای ساخت آبنمای سنگی ، برکه و جویبار 
 
انواع آبنما ، برکه و جویبار سنگی، امروزه در معماری و طراحی فضای سبز ، باغ ، پارک ها و حتی فضای داخلی منازل و مراکز تجاری بسیار متداول شده است .
با توجه به اینکه غالبا از سیمان برای ساخت آبنما  استفاده می شود، برای ایجاد یک نمای طبیعی در طراحی و ساخت آبنما از سنگ ریزه تزئینی و قلوه سنگ برای پوشش کف و حتی نصب در دیوارهای آبنما استفاده می شود.
قلوه سنگ و سنگ ریزه تولیدی صنایع سنگ هیراد بهترین انتخاب برای ساخت انواع آبنما های سنگی و برکه و جویبار می باشد. قلوه سنگ و سنگ ریزه باعث غنا بخشیدن به طرح و ساختار آبنمای سنگی می شود.
 
 قلوه سنگ و سنگ ریزه برای ساخت جویبار های خشک 
 
ساخت  جویبار های خشک با شن و قلوه سنگ در فضای سبز ویلا و باغ و پارک مناظر زیبای طبیعت را خلق می کند .
این جویبار ها علاوه بر زیبایی در مواقع بارندگی ، آب باران و برف را خارج می کنند و مانع از فرسایش خاک  و حرکت سیلاب های سطحی می گردند.
منظره و صدای آب در برخورد با قلوه سنگ های جویبار بسیار لذت بخش است. رشد گیاهان در حاشیه جویبار های خشک که با قلوه سنگ تزئین شده است ، تداعی کننده یک محیط بکر طبیعی است.
 
 
قلوه سنگ و سنگ ریزه برای ساخت روف گاردن و بالکن و تراس 
 
قلوه سنگ و سنگ ریزه ممتاز هیراد برای طراحی و ساخت روف گاردن (باغ بام ) و همچنین دکوراسیون بالکن و تراس ، کاربرد فراوانی در طرح های لوکس امروزی دارند.
قلوه سنگ و شن رنگی بعنوان یک عنصر با قابلیت طرح دهی بالا ، یکی از آیتم هایی است که طراحان حرفه ای برای طراحی و ساخت و دکوراسیون روف گاردن و تراس های بزرگ و بالکن های کوچک از آن استفاده می کنند .
با کاربرد مناسب سنگ ریزه و قلوه سنگ در روف گاردن ، می توان فضایی آرام و دلپذیر به وجود آورد. حس زیبایی ، آرامش و طبیعی بودنی که از سنگ ریزه  و قلوه سنگ به ما منتقل می شود با هیچکدام از مصالح دیگر قابل مقایسه نیست.
استفاده از سنگ ریزه  و قلوه سنگ در ترکیب با چوب و یا سنگ های ورقه ای در کف سازی، بعبارتی در فضاهای ما بین کف پوش های چوبی ، طرح هایی بسیار زیبا را در بام و تراس و پاسیو خلق می کند.
 امروزه استفاده از چوب بهمراه سنگ ریزه و قلوه سنگ برای کفپوش کردن فضاهای باز در تراس ها و بام ها بسیار رایج شده است.
 
 
قلوه و سنگ ریزه برای ساخت مسیرها و گذرگاه های شنی در فضای سبز
 
در طرح های مدرن و لوکس امروزی ، با ساخت مسیرها و گذرگاه های شنی در فضای سبز ، محوطه سازی و پارک های شهری طرح های بسیار شگفت انگیز و دلربایی خلق می شود. قلوه سنگ ممتاز هیراد بهترین آیتم بجای جدول های بتنی یا سنگ چینی با بتن برای مرز بندی گذرگاه های شنی در محوطه های فضای سبز  است.
مسیر شنی در فضای سبز منظری بسیار زیبا را خلق می کند که باعث غنا بخشیدن به محیط می شود.
مسیر شنی که در آن خاک با شن و قلوه سنگ پوشانده می شود، از نظر بیننده نه به سختی و خشنی سنگ و بتون است و نه به نرمی چمن و گل ،اما در هر صورت رهگذر آن را می پسندد و خصوصا از صدای ایجاد شده در زیر پا ، هنگام راه رفتن روی آن لذت می برد.
سنگ ریزه و قلوه سنگ در ترکیب با گیاهان کنار مسیر، تداعی کننده باغهای اصیل و الهام گرفته از طبیعت می باشند. مسیرهای پیاده رو شنی می توانند در یک طرح فضای سبز و محوطه سازی مکمل سایر بخش ها باشند.
ساخت یک مسیر شنی بسیار ساده و کم هزینه است و تنها کاری که باید بکنید این است که شن را در مسیر مورد نظر پخش نمایید. البته بهتر است ابتدا از شن های ساختمانی ارزان قیمت ، حداقل به ضخامت 3 سانتی متر برای زیرسازی استفاده نمایید و سپس شن و سنگریزه تزئینی را به ضخامت حدود سه سانتی متر روی آن پخش نمایید. در این صورت هنگم بارندگی شن ها گل آلود نمی شوند. در کنار ها از قلوه سنگ و تخته سنگ برای مرز بندی و تزئین استفاده نمایید.
 
برای غنا بخشیدن به مسیر شنی در کنارهای مسیر از گیاهان مناسب و قلوه سنگ استفاده نمایید.
مایک رانسم Mike Ransom یکی از طراحان برجسته منظر می گوید : ما مسیر های شنی را برای دو منظور متفاوت اجرا می کنیم. اول اینکه یک گزینه ارزان در مقایسه با سایر متریالها از قبیل پی ورس یا بتن یا سنگ فرش کردن می باشد، اما  دلیل دیگری که ما زیاد از شن و سنگ ریزه استفاده می کنیم روحیه مردم در دوست داشتن باغهای الهام گرفته از طیبعت است.
لازم  به ذکر است اگر قلوه سنگ و سنگ ریزه استفاده می کنید مطمئن شوید که رنگ طبیعی داشته باشد و به مرور زمان رنگ آن تغییر نمی کند.
 
 
قلوه و سنگ ریزه برای کف سازی و پوشش خاک 
 
محوطه های خاکی بخصوص در مناطق خشک و کم آب ، منشا گرد و خاک می باشند و از طرف دیگر منظری نازیبا دارند. برای این منظور به دو روش از شن استفاده می گردد
- پوشاندن سطح خاک با شن و قلوه سنگ بصورت آزاد که در این حالت شن بصورت آزاد به ضخامت 3 الی 5 سانتی متر روی سطح خاک پهن می شود . این کار بسیار ساده و کم هزینه است و تنها کاری که باید بکنید این است که شن را در محوطه مورد نظر پخش نمایید. 
- تثبیت قلوه سنگ در سطح رویی بتن که واش بتن نامیده می شود. با چیدمان و استفاده از رنگ های مختلف قلوه سنگ یا سنگ ریزه ، بی نهایت طرح قابل اجرا می باشد.
 
قلوه سنگ  و سنگ ریزه تزئینی تولیدی صنایع سنگ هیراد بهترین جایگزین چمن برای پوشش خاک در مناطقی است که با کمبود آب مواجه هستند. همچنین کسانی که مایل هستند یک فضای سبز با حداقل رسیدگی را داشته باشند سنگ ریزه بهترین انتخاب است .
همچنین سنگ ریزه و قلوه سنگ می توانند بعنوان یک جایگزین خوب بجای بتن و اسفالت استفاده شوند.  چراکه  بسیار ارزان تر و سریعتر اجرا می گردد و مشکلات ترک خوردن و خرد شدن بتن و اسفالت را ندارد.  قلوه سنگ و سنگ ریزه های تزئینی تولیدی هیراد دارای رنگی ثابت هستند. 
 
اخیرا گرایش طراحان حرفه ای به تبعیت از مد روز در طراحی محوطه ها و فضای سبز مدرن با پوشاندن خاک با شن و قلوه سنگ در کنار گل و گیاهان برای ایجاد مناظر طبیعی و زیبا است.
همچنین از قلوه سنگ و سنگ ریزه  ممتاز هیراد برای پر کردن فضاهای خالی بین کف پوش های چوبی و یا سنگ های ورقه ای در کفسازی می توان استفاده کرد. از ترکیب سنگ های ورقه ای و سنگریزه و قلوه سنگ طرح های بسیار جالبی در محوطه ویلا ،حیاط و فضای سبز محوطه های تجاری  و مسکونی می توان ایجاد کرد .
قلوه سنگ و سنگ ریزه  رنگی هیراد با رنگ های کاملا طبیعی و ماندگار خود فضای سبز و محوطه ویلا و باغ های شما را زیبا و روح انگیز می کند.
 
قلوه سنگ رودخانه ای
 
 
قلوه سنگ و سنگ ریزه برای پوشش خاک گلدان 
 
قلوه سنگ و سنگ ریزه تزئینی هیراد زیباترین و ماندگارترین انتخاب برای پوشش خاک گلدان گیاهان آپارتمانی در پاسیو و دکوراسیون داخلی می باشد.
قلوه سنگ و سنگ ریزه های تزئینی هیراد با رنگ های طبیعی علاوه بر حفظ رطوبت خاک گلدان ،موجب انعکاس نور و گرما از سطح گلدان می گردد که باعث رشد و شادابی بیشتر گیاهان و زیبایی صد چندان محیط می گردد.
لازم به یادآوری است که قلوه سنگ و سنگ ریزه هایی که به طور مصنوعی رنگ آمیزی شده اند ، به مرور زمان رنگ خود را از دست می دهند  که علاوه بر ایجاد بستری نازیبا ، بافت خاک را خراب کرده و به گیاهان آسیب می رسانند.
 
 
 
قلوه سنگ و سنگ ریزه برای طرح ها و سبک های مختلف باغ و فضای سبز 
 
عناصر اصلی یک باغ زیبا ، گل و گیاه ، آب و سنگ ، چوب و خاک می باشد. از این رو قلوه سنگ و سنگ ریزه در تمامی طرح های فضای سبز و سبک های باغ کاربردهای فراوانی دارد .
 
قلوه سنگ و سنگ ریزه هایی که از کیفیت خوب و رنگ طبیعی برخوردار هستند، منظری زیباتر را در تمامی سبک های فضای سبز و همچنین دکوراسیون داخلی ایجاد می کنند، زیرا قلوه سنگ و سنگریزه طبیعی هماهنگی کاملی با محیطی که در آن قرار می گیرند ایجاد می کنند. کیفیت عالی قلوه سنگ و سنگ ریزه های ممتاز صنایع سنگ هیراد سبب شده ، به مرور زمان با محیطی که در آن قرار گرفته اند ترکیب شده و یک منظره بسیار زیبا را بوجود آورند ضمن اینکه رنگ آنها ثابت باقی می ماند.
 
طراحان فضای سبز از انواع قلوه سنگ و سنگ ریزه تزئینی تولیدی صنایع سنگ هیراد ، برای افزودن جنبه های دکوراتیو و تزئین در پای حصارها ، پرچین ها و آبخور درختان و درختچه ها در فضای سبز استفاده می نمایند.
 
باغ ژاپنی ،ذن گاردن، باغ سنگی ، زری اسکیپ ( منظر سازی کم آب ) و سایر سبک های فضای سبز و باغ های امروزی را می توانید با انواع قلوه سنگ و سنگ ریزه رنگی صنایع سنگ هیراد به سرعت و با کمترین هزینه اجرا نمایید.
همچنین از قلوه سنگ و سنگ ریزه برای ساخت طرح های مختلف از جمله  طرح های شطرنجی با ترکیب چمن و یا ساخت اشکال و الگو های مختلف دیگر در محوطه های ویلا و باغ و همچنین در محوطه های تجاری و صنعتی برای ساخت و اجرای لوگو و علایم تجاری استفاده می شود.
 
قلوه سنگ
 
مالچ شنی 
 
از مزایای دیگر پوشش خاک با قلوه سنگ و سنگ ریزه  نفوذ آب معابر به لایه های زمین و جلوگیری از فرسایش و حرکت سیلاب های سطحی است.
همچنین پوشش خاک با قلوه سنگ و سنگریزه باعث جلوگیری از ایجاد گرد و غبار بخصوص در مناطقی که در معرض باد و تند باد است  می گردد. اگر قبل از پهن کردن شن وری سطح خاک،  از پوشش های مخصوص استفاده نمایید مانع رشد علف های هرز نیز خواهد شد. 
 
 
قلوه سنگ و سنگ ریزه برای ساخت محوطه اطراف استخر 
 
امروزه استفاده از قلوه سنگ و سنگ ریزه و قلوه سنگ برای تزئین محوطه اطراف استخر در ترکیب با کف پوش های چوبی بسیار رایج شده است.
همچنین سنگ ریزه  و قلوه سنگ تزئینی در ترکیب با چمن و سنگ های کف پوش طرح ها و مناظری بسیار زیبا را خلق می کنند و به استخر جلوه ای زیبا می بخشند.
 
 
ساخت واش بتن با قلوه سنگ و سنگ ریزه / کف سازی با بتن و سنگریزه و قلوه سنگ
 
 
برای ایجاد واش بتن یا بتن شسته ، از ترکیب سیمان و قلوه سنگ یا سنگ ریزه رنگی و پودر سنگ استفاده نمایید و سطح رویی بتن را در حالی که بتن هنوز خیس است بشویید بطوریکه دانه های سنگ ریزه یا قلوه سنگ در سطح بتن بطور برجسته نمایان شود.
 
برای ایجاد افکت های دکوراتیو ،قبل از اینکه بتن خشک شود شما می توانید قلوه سنگ های رنگی بیشتری را در جاهای مورد نظر در سطح بتن فرو کنید . این روش برای ساخت پیاده رو ها و پارکینگ بسیار کاربرد دارد.
 
واش بتن یک روش عالی برای دادن جلوه های خاص به بتن می باشد. نه تنها می توانید رنگ های مورد علاقه خود را برای ساخت واش بتن اتنخاب نمایید بلکه واش بتن می تواند بصورت ساده ، رنگارنگ و یا بصورت قطعاتی با رنگ های مختلف باشد.
 
 
قلوه سنگ
 
 
قطعا برای قلوه سنگ و سنگ ریزه هیچ محدودیتی در کاربرد وجود ندارد با این حال سایر کاربرد های قلوه سنگ و سنگ ریزه تزئینی  بطور فهرست وار به شرح زیر می باشد.
 
 
قلوه سنگ و سنگ ریزه برای پوشاندن محوطه های خاکی در فضاهای سبز شهری ، فضاهای میادین و یا زمینهای پیرامون بزرگراهها و خیابانها ،  پارک های شهری و جنگلی، جزیره‌ها و لچکی های کنار خیابان 
 
قلوه سنگ و سنگ ریزه برای پوشش خاک در فضای سبز خصوصی ، ویلا و باغ و حیاط و باغچه
 
قلوه سنگ و سنگ ریزه ممتاز برای ساخت گذرگاه های شنی در فضای سبز ، باغ ، ویلا و تالار و روف گاردن
 
قلوه سنگ
 
قلوه سنگ و سنگ ریزه برای ساخت مسیر های ماشین رو شنی یا جاده شنی / خیابان شنی
 
قلوه سنگ و سنگ ریزه برای تزئین پای حصارها ، پرچین ها و آبخور درختان و درختچه ها در ویلا و حیاط و باغچه
 
قلوه سنگ و سنگ ریزه با برای مرزبندی کرتها و باغچه ها در باغ و فضای سبز و محوطه سازی پارک
 
قلوه سنگ و سنگ ریزه برای ساخت و تزئین جوی آب و نهر آب و ساخت زهکش در فضای سبز و باغ
 
قلوه سنگ و سنگ ریزه برای ساخت آبنمای سنگی و آبشار و برکه و جویبار
 
 
 

قلوه سنگ و سنگ ریزه برای تزئین و دکوراسیون فضای سبز ، ویلا ، باغ ، پارک و ایجاد  طرح های سنگی در کف

 
قلوه سنگ و سنگ ریزه برای روف گاردن و تراس
 
قلوه سنگ و سنگ ریزه  برای ساخت و تزئین محوطه بازی کودکان
 
قلوه سنگ و سنگ ریزه برای دکوراسیون و تزئین باغچه
 
قلوه سنگ و سنگ ریزه برای دکوراسیون و تزئین حیاط و دکوراسیون بیرونی فضای سبز و محوطه ویلا و حیاط و باغچه
 
قلوه سنگ و سنگ ریزه برای طراحی و ساخت باغ ژاپنی و ذن گاردن
 
قلوه سنگ و سنگ ریزه برای ساخت باغ صخره ای
 
قلوه سنگ و سنگ ریزه برای باغ سنگی
 
قلوه سنگ و سنگ ریزه برای تزئین و ساخت باغ کاکتوس / باغ های مکزیکی
 
سنگ قلوه ای و سنگ ریزه برای ساخت انواع سبک ها و طرح های مدرن دکوراسیون داخلی
 
قلوه سنگ
 
قلوه سنگ و سنگ ریزه برای دکوراسیون داخلی وان و حمام و استخر و سونا
 
قلوه سنگ و سنگ ریزه برای اجرای سبک ها و طرح های دکوراسیون بیرونی فضای سبز و محوطه ویلا و حیاط و باغچه
 
قلوه سنگ و سنگ ریزه برای تراریوم
 
قلوه سنگ و سنگ ریزه آکواریوم بدون عوارض برای نگهداری ماهی
 
قلوه سنگ و سنگ ریزه برای ساخت  الگوها و طرح ها و تابلوهای زمینی در فضای سبز
 
سنگ قلوه ای و سنگ ریزه برای طراحی و ساخت آرم و لوگو در محوطه های کارخانجات و شرکت ها
 
قلوه سنگ و سنگ ریزه برای تزئین گلدان و فلاورباکس
 
قلوه سنگ و سنگ ریزه برای تزئین محوطه اطراف استخر. از قلوه سنگ رودخانه ای با رنگ های طبیعی و در سایز متنوع برای افزودن جنبه های دکوراتیو به کناره های استخر استفاده می شود .
 
قلوه سنگ و سنگ ریزه برای دکوراسیون ویترین مغازه ، دکوراسیون ویترین فروشگاهها
 
سنگ رودخانه ای و سنگ ریزه برای دکوراسیون غرفه های نمایشگاهی
 
قلوه سنگ و سنگ ریزه برای ساخت و تزئین پله های سنگی
 
قلوه سنگ و سنگ ریزه و پودر سنگ برای ساخت ستون های دکوری
 
شن و سنگ ریزه برای تزئین گلدان های شیشه ای بامبو
 
قلوه سنگ و سنگ ریزه برای شومینه
 
قلوه سنگ و سنگ ریزه و پودر سنگ  برای استفاده در انواع موزائيک شسته و بتن شسته رنگی
 
قلوه سنگ و سنگ ریزه و پودر سنگ با رنگ های طبیعی و در سایز های متنوع برای استفاده در نمای ساختمان / نمای منیرال
 
قلوه سنگ و سنگ ریزه و پودر سنگ برای ساخت لوازم دکوری مانند فریم یا قاب عکس ، پوشش بدنه گلدانهای سفالی و ....
 
قلوه سنگ و سنگ ریزه برای کف سازی 
 
و صدها مورد کاربرد دیگر برای قلوه سنگ و سنگ ریزه ممتاز صنایع سنگ هیراد که زیبایی بی حد و مرز و شگفت انگیز طبیعت را به طرح های شما می افزاید. 
انواع سنگ ریزه و قلوه سنگ های ممتاز تولیدی صنایع سنگ هیراد از کیفیت فوق العاده بالایی برخوردارند، رنگ های طبیعی محصولات صنایع سنگ هیراد ، زیبایی طبیعت را به طرح های فضاهای سبز و محوطه سازی و دکوراسیون داخلی شما می افزایند.