محصولات
جستجو

ایده های زیبای طراحی فضای سبز با سنگ ریزه و قلوه سنگ
محوطه سازی | نمونه نقشه محوطه سازی | تصاویر محوطه سازی|

ایده های زیبای طراحی فضای سبز با سنگ ریزه و قلوه سنگ

ایده های زیبای طراحی فضای سبز با سنگ ریزه و قلوه سنگ

 
داشتن ایده‎های قوی در معماری فضای سبز و معماری دکوراسیون داخلی بسیار حائز اهمیت است.
در سال های اخیر معماران به دنبال ساخت پروژه هایی هستند که زیبایی خیره کننده و متفاوت داشته باشند. همه روزه ایده‎های بکر و نوین توسط معماران حرفه ای و با تجربه طراحی منظر و معماران دکوراسیون داخلی در سراسر دنیا خلق می شوند. الهام گرفتن و بکارگیری خلاقانه از این ایده‎ها بسیار مهم است.
اطلاعاتی که شما بعنوان کارفرما یا طراح از جهان بیرون خود کسب می‎کنید  و به ذهن شما می‎رسند، نقش مهمی در پیدایش ایده های شما ایفا می‎کنند.
از این رو جمع‎آوری اطلاعات و تصاویر پروژه های مشابه ، نقش مهمی در شکل‎گیری ایده‎های جدید دارد. دیدن نمونه های اجرایی و موفق به یاری شما خواهد آمد تا بدانید که در شرایط یکسان به چه نکاتی باید توجه کنید. 
بدیهی است که این بررسی ها تنها برای دیدن و ایده گرفتن است و انتظار می رود که باعث خلق اثری خلاقانه، نو و بدیع شود.
نوآوری در معماری یک رخداد است، یک جور حادثه که بعد از اتفاق افتادن می توان در مورد آن گفتگو کرد. این یعنی غیر قابل پیش بینی بودن و خلاقیت در هنر معماری همانند دیگر رشته ها نیازمند ازمیان برداشتن عادات ذهنی و فکری و ترک ایده های کسب شده است. کار هنرمند آفرینش است. پس خلق کردن از اصول کار اوست.
بر این اساس صنایع سنگ هیراد منتخبی از تصاویر جدیترین پروژه های معماری فضای سبز و دکوراسیون داخلی که توسط  معماران مطرح در دنیا طراحی شده اند و در آنها از شن ، سنگ ریزه و قلوه سنگ در طرح استفاده شده در این بخش ارائه می گردد.
 
 
باغچه سازی
 
 
 
باغچه کوچک
 
 
 
تزئین باغچه حیاط
 
 
 
تزئین حیاط خانه
 
 
 
تزئین حیاط منزل
 
 
قلوه سنگ های ممتاز صنایع سنگ هیراد بهترین آیتم برای تزئین فضای سبز ویلا، حیاط و همچنین محوطه سازی می باشند. قلوه سنگ های تزئینی هیراد کاربرد فراوانی در ساخت انواع آبنما و جویبار و برکه سنگی و بویژه در پروژه های دکوراسیون داخلی دارند.
 
انواع شن ، سنگ ریزه و قلوه سنگ تولیدی صنایع سنگ هیراد ، بعنوان یک عنصر بسیار زیبا ، ماندگار و با قابلیت فرم دهی بالا ، در پروژه های مدرن فضای سبز و انواع سبک های باغ ، همچنین در پروژه های محوطه سازی ویلا و محوطه های وسیع تجاری و کارخانجات کاربرد وسیعی پیدا کرده اند. 
 
ساخت مبلمان سنگی برای پارک ها و تزئینات سنگی در ویلا و حیاط منازل و باغچه و همچنین تزئین محوطه استخر، را می توان از کاربردهای دیگر سنگ ریزه و قلوه سنگ های تزئینی هیراد نام برد. 
 
قلوه سنگ های تزئینی هیراد با سایز های مختلف در تزئینات داخلی ساختمان کاربرد وسیعی دارند. 
 
در طرح های مدرن دکوراسیون داخلی نیز استفاده از قلوه سنگ تزئینی جهت تزئینات آشپزخانه و حمام و همچنین دکور پاسیو، فضای سبز آپارتمانی ، ساخت تراریوم و آکواریوم و تزئین گلدانها بسیار پرکاربرد هستند.
 
 
سنگ قلوه ای
 
 
 
 از نظر اندازه ، شکل ، رنگ و ماندگاری نیز انواع قلوه سنگ  و سنگ ریزه تزئینی هیراد از پرکاربردترین مصالح ساختمانی در دکوراسیون بیرونی ، دکوراسیون داخلی ، محوطه سازی و فضای سبز می باشند. 
 
تزئین کناره های گذرگاه های شنی با قلوه سنگ ممتاز هیراد ، در ویلا ، باغ و  در پارک ، علاوه بر تداعی مناظر طبیعی و دلپذیر ، یک آیتم مناسب و مقرون به صرفه بجای جدول های بتنی و یا سنگ چینی با بتن است.
 
محوطه های بزرگ خاکی بخصوص در مناطق خشک و کم آب ، کانون ایجاد گرد و خاک می باشند و از طرفی منظر زیبایی ندارند. پوشاندن خاک با سنگ ریزه و تزئین آن باقلوه سنگ ، سریع ترین و مقرون به صرفه ترین راه ممکن می باشد .
 
 
 
 
 
صنایع سنگ هیراد تولید کننده انواع قلوه سنگ و سنگ ریزه ممتاز با رنگ های طبیعی و دانه بندی شده در سایزهای مختلف می باشد.
 
انواع قلوه سنگ سفید و رنگی صنایع سنگ هیراد با خاصیت هماهنگی با محیط و در زمانی کوتاه  و با کمترین هزینه ، فضای سبز ویلا و حیاط و باغچه شما را متحول و به اثر هنری و زیبا تبدیل می کند.
 
 
 
 
برای مشاهده جدیدترین طرح های فضای سبز و محوطه سازی و دکوراسیون داخلی و اثاثیه سنگی فضای سبز و همچنین طرح های جدید آبنما و برکه و جویبار سنگی ، بخش مقالات سایت را ملاحظه نمایید. جدیدترین ایده های طراحی که با استفاده از قلوه سنگ و سنگ ریزه ساخته و تزئین شده اند، بصورت مداوم در این بخش در حال بروز رسانی می باشد.  
 
همچنین برای دانلود جدیدترین مجله های خارجی محوطه سازی و طراحی فضای سبز و طرح های دکوراسیون داخلی می توانید به بخش دانلود سایت مراجعه بفرمایید. با دانلود رایگان مجلات تخصصی ایده های ناب و بسیار زیبا از مشهورترین طراحان فضای سبز و معماری منظر جهان را می توانید ملاحظه نمایید. 
 
 
 
تولید کننده شن ، سنگ ریزه و قلوه سنگ تزئینی ممتاز با رنگ های کاملا طبیعی و دانه بندی شده
از مرغوبترین معادن سنگ با درجه استحکام بالا
محبوبترین شن و قلوه سنگ در میان پیمانکاران و صاحبان پروژه فضای سبز و محوطه سازی و دکوراسیون داخلی
ارسال به تمامی نقاط کشور
Decorative Stone, Pebbles & Gravel
کیفیت ، استحکام ، ماندگاری و ثبات رنگ فقط با شن و قلوه سنگ ممتاز هیراد
 
تلفن دفتر مرکزی در تهران :  44604794-021
تلفن دفتر در تبریز جهت امور صادراتی  35407139-041
تهران ، صندوق پستی 14515/1185
Email: hirad.ind@gmail.com
 
 
 

قلوه سنگ| سنگ قلوه ای 

مزایای قلوه سنگ هیراد / قلوه سنگ تزئینی هیراد
 
از مهمترین مزایای قلوه سنگ هیراد / سنگ قلوه ای هیراد می توان به موارد زیر اشاره کرد :
 
قلوه سنگ هیراد / سنگ قلوه ای ممتاز هیراد بهترین آیتم بجای جدول های بتنی یا سنگ چینی با بتن ، برای مرز بندی باغچه ها و یا گذرگاه های شنی در محوطه های فضای سبز  است.
 
ارزان و مقرون به صرفه می باشد. قیمت  قلوه سنگ هیراد / سنگ قلوه ای صنایع سنگ هیراد ضمن تضمین کیفیت ، مناسب و رقابتی است.
 
اجرای آسان و سریع طرح های مدرن فضای سبز و محوطه سازی با سنگ ریزه و قلوه سنگ
 
 قلوه سنگ هیراد / سنگ قلوه ای و سنگریزه تولیدی صنایع سنگ هیراد بصورت بسته بندی شده عرضه می شود. لذا امکان خرید و حمل سنگریزه و قلوه سنگ با رنگ های متفاوت در یک بار وجود دارد.
 
حمل و نقل آسان و ارزان با تعرفه دولتی
 
 قلوه سنگ / سنگ قلوه ای هیراد با رنگ های طبیعی ثابت با ماندگاری ده ها سال 
 
سازگاری با شرایط سخت آب و هوایی گرمسیرو سردسیر کشور
 
زیبا در تمامی فصول سال
 

شن های تزئینی صنایع سنگ هیراد نیز بهترین آیتم برای تزئین فضای سبز ویلا ، حیاط و همچنین محوطه سازی می باشند. شن های تزئینی هیراد کاربرد فراوانی در ساخت انواع آبنما و جویبار و برکه سنگی و بویژه در پروژه های دکوراسیون داخلی دارند.

 
دانه بندی شن سبز ( سایز بندی ) مشابه شن سفید و مطابق تصویر زیر می باشد
 
شن تزئینی
 
 
 
 

مزایا و کاربرد های شن / سنگ ریزه  تزئینی هیراد

 
 
هر روز در مجلات تخصصی معماری دنیا کاربردهای خلاقانه جدیدی در نقشه ها و تصایر از کاربرد های شن و قلوه سنگ قابل مشاهده است. 
 
منتخبی از این کاربردها به شرح زیر می باشد:
 
 

شن و سنگ ریزه برای ساخت آبنمای سنگی و برکه و جویبار 

 
انواع آبنما ، برکه و جویبار سنگی، امروزه در معماری و طراحی فضای سبز ، باغ ، پارک ها و حتی فضای داخلی منازل و مراکز تجاری بسیار متداول شده است .
با توجه به اینکه غالبا از سیمان برای ساخت آبنما  استفاده می شود، برای ایجاد یک نمای طبیعی در طراحی آبنما از شن و سنگ ریزه تزئینی و قلوه سنگ برای پوشش کف و حتی نصب در دیوارهای آبنما استفاده می شود.
شن و سنگ ریزه تولیدی صنایع سنگ هیراد بهترین انتخاب برای ساخت انواع آبنما های سنگی و برکه و جویبار می باشد. شن و سنگ ریزه باعث غنا بخشیدن به طرح و ساختار آبنمای سنگی می شود.
 
 
شن و سنگ ریزه برای روف گاردن و بالکن و تراس 
 
شن و سنگ ریزه تزئینی برای طراحی و ساخت روف گاردن (باغ بام ) و همچنین فضای سبز بالکن و تراس ، کاربرد فراوانی در طرح های لوکس امروزی دارند.
شن و سنگ ریزه بعنوان یک عنصر با قابلیت طرح دهی بالا ، یکی از آیتم هایی است که طراحان حرفه ای برای طراحی و ساخت و دکوراسیون روف گاردن و تراس های بزرگ و بالکن های کوچک از آن استفاده می کنند .
با کاربرد مناسب شن و سنگ ریزه و قلوه سنگ در روف گاردن ، می توان فضایی آرام و دلپذیر به وجود آورد. .حس زیبایی ، آرامش و طبیعی بودنی که از شن و سنگ ریزه  و قلوه سنگ به ما منتقل می شود با هیچکدام از مصالح دیگر قابل مقایسه نیست.
استفاده از شن و سنگ ریزه  و قلوه سنگ در ترکیب با چوب و یا سنگ های ورقه ای در کف سازی، بعبارتی در فضاهای ما بین کف پوش های چوبی ، طرح هایی بسیار زیبا را در بام و تراس و پاسیو خلق می کند.
 امروزه استفاده از چوب بهمراه شن و سنگ ریزه و قلوه سنگ برای کفپوش کردن فضاهای باز در تراس ها و بام ها بسیار رایج شده است.
 

شن و سنگ ریزه برای ساخت مسیرها و گذرگاه های شنی در فضای سبز

 
در طرح های مدرن و لوکس امروزی ، با ساخت مسیرها و گذرگاه های شنی در فضای سبز و محوطه سازی و پارک های شهری طرح های بسیار شگفت انگیز و دلربایی خلق می شود.
مسیر شنی در فضای سبز منظری بسیار زیبا را خلق می کند که باعث غنا بخشیدن به محیط می شود.
مسیر شنی که در آن خاک با شن و سنگریزه پوشانده می شود، از نظر بیننده نه به سختی و خشنی سنگ و بتون است و نه به نرمی چمن و گل ،اما در هر صورت رهگذر آن را می پسندد و خصوصا از صدای ایجاد شده در زیر پا ، هنگام راه رفتن روی آن لذت می برد.
شن و سنگ ریزه و همچنین قلوه سنگ در ترکیب با گیاهان کنار مسیر، تداعی کننده باغهای اصیل و الهام گرفته از طبیعت می باشند. مسیرهای پیاده رو شنی می توانند در یک طرح فضای سبز و محوطه سازی مکمل سایر بخش ها باشند.
ساخت یک مسیر شنی بسیار ساده و کم هزینه است و تنها کاری که باید بکنید این است که شن را در مسیر مورد نظر پخش نمایید. البته بهتر است ابتدا از شن های ساختمانی ارزان قیمت ، حداقل به ضخامت 3 سانتی متر برای زیرسازی استفاده نمایید و سپس شن و سنگریزه تزئینی را به ضخامت حدود سه سانتی متر روی آن پخش نمایید. در این صورت هنگم بارندگی شن ها گل آلود نمی شوند.
 

شن و سنگ ریزه  برای کف سازی و پوشش خاک 

 
محوطه های خاکی بخصوص در مناطق خشک و کم آب ، منشا گرد و خاک می باشند و از طرف دیگر منظری نازیبا دارند. برای این منظور به دو روش از شن استفاده می گردد
- پوشاندن سطح خاک با شن بصورت آزاد که در این حالت شن بصورت آزاد به ضخامت 3 الی 5 سانتی متر روی سطح خاک پهن می شود . این کار بسیار ساده و کم هزینه است و تنها کاری که باید بکنید این است که شن را در محوطه مورد نظر پخش نمایید. لینک
- تثبیت شن در سطح رویی بتن که واش بتن نامیده می شود. با چیدمان و استفاده از رنگ های مختلف شن / سنگ ریزه ، بی نهایت طرح قابل اجرا می باشد.
 
 
شن تولیدی صنایع سنگ هیراد بهترین جایگزین چمن برای پوشش خاک در مناطقی است که با کمبود آب مواجه هستند. همچنین کسانی که مایل هستند یک فضای سبز با حداقل رسیدگی را داشته باشند شن بهترین انتخاب است .
همچنین شن می تواند بعنوان یک جایگزین خوب بجای بتن و اسفالت استفاده شود.  چراکه  بسیار ارزان تر و سریعتر اجرا می گردد و مشکلات ترک خوردن و خرد شدن بتن و اسفالت را ندارد .  شن های تولیدی هیراد دارای رنگی ثابت است. 
 
اخیرا گرایش طراحان حرفه ای به تبعیت از مد روز در طراحی محوطه ها و فضای سبز مدرن با پوشش خاک با شن در کنار گل و گیاهان برای ایجاد مناظر طبیعی و زیبا است.
همچنین از شن و سنگ ریزه  ممتاز هیراد برای پر کردن فضاهای خالی بین کف پوش های چوبی و یا سنگ های ورقه ای در کفسازی می توان استفاده کرد. از ترکیب سنگ های ورقه ای و شن / سنگریزه طرح های بسیار جالبی در محوطه ویلا ،حیاط و فضای سبز محوطه های تجاری  و مسکونی می توان ایجاد کرد .
شن و سنگ ریزه  رنگی هیراد با رنگ های کاملا طبیعی و ماندگار خود فضای سبز و محوطه ویلا و باغ های شما را زیبا و روح انگیز می کند.
 

شن و سنگ ریزه برای ساخت محوطه اطراف استخر 

 
امروزه استفاده از شن و سنگ ریزه و قلوه سنگ برای تزئین محوطه اطراف استخر در ترکیب با کف پوش های چوبی بسیار رایج شده است.
همچنین شن و سنگ ریزه  و قلوه سنگ تزئینی در ترکیب با چمن و سنگ های کف پوش طرح ها و مناظری بسیار زیبا را خلق می کنند و به استخر جلوه ای زیبا می بخشند
 
 

تزیین حیاط ویلا,تزیین حیاط ویلایی,تزئینات حیاط ویلا,تزیین دیوار حیاط ویلا,تزیین حیاط خانه های ویلایی,تزیین حیاط خانه ویلایی,تزیین کف حیاط ویلا,دکوراسیون حیاط خانه ویلایی,حیاط ویلا,حیاط ویلا,حیاط ویلایی زیبا,حیاط ویلاهای شمال,حیاط ویلا شمال,حیاط ویلا کوچک,حیاط ویلا ایرانی,حیاط ویلا ساده,حیاط ویلا های شمال,حیاط ویلا مدرن,حیاط ویلا کلاسیک,طراحی حیاط ویلا ایرانی,حیاط خانه ویلایی ایرانی,طراحی حیاط ویلایی ایرانی,استخر حیاط ویلا,انواع حیاط ویلا,ابنمای حیاط ویلا,ایده حیاط ویلا,حیاط باغ ویلا,حیاط بندی ویلا,حیاط باغ ویلایی,طراحی حیاط ویلا باغ,حیاط سازی ویلا باغ,طراحی حیاط ویلایی بزرگ,نمای حیاط باغ ویلا,حیاط سازی برای ویلا,پلان حیاط ویلا,پله حیاط ویلا,پارکینگ حیاط ویلا,تزیین حیاط ویلا,تزیینات حیاط ویلا,تزئینات حیاط ویلا,تصاویر حیاط ویلا,حیاط سازی ویلا چمستان,چراغ حیاط ویلا,چیدمان حیاط ویلا,چراغانی حیاط ویلا,حوض حیاط ویلا,حیاط خلوت ویلا,حیاط خانه ویلا,حیاط خانه ویلای,حیاط خانه ای ویلایی,حیاط خلوت ویلایی,حیاط در ویلا,ویلای حیاط دار,طراحی حیاط ویلا در شمال,حیاط سازی ویلا در شمال,عکس حیاط ویلا در شمال,نمای حیاط ویلا در شمال,در حیاط ویلا,در حیاط ویلایی,در حیاط ویلای,در حیاط خانه ویلایی,در ورودی حیاط ویلا,روشنایی حیاط ویلا,حیاط زیبای ویلا,حیاط زیبای ویلایی,درب حیاط ویلایی زیبا,حیاط های ویلایی زیبا,زیباسازی حیاط ویلا,زیباترین حیاط ویلا,حیاط سازی ویلا,حیاط سازی ویلا شمال,حیاط سازی ویلا ها,حياط سازي ويلا,طراحی حیاط ویلا شمال,صندلی حیاط ویلا,طراحی حیاط ویلا,طرح حیاط ویلا,طراحي حياط ويلا,طراحی حیاط ویلا کوچک,طرح های حیاط ویلا,طراحی حیاط ویلا مدرن,عکس حیاط ویلا,عکسهای حیاط ویلا,فضاسازی حیاط ویلا,فضای حیاط ویلا,طراحی حیاط ویلایی کوچک,حیاط سازی ویلای کوچک,نمای حیاط ویلایی کوچک,مدل حیاط ویلایی کوچک,گلکاری حیاط ویلا,حیاط منزل ویلایی,ویلای حیاط ,ویلای حیاط مرکزی,موزاییک حیاط ویلا,محوطه حیاط ویلا,معماری حیاط ویلا,نورپردازی حیاط ویلا,نمای حیاط ویلا,نقشه حیاط ویلا,نمونه حیاط ویلا,نرده حیاط ویلا,نما حیاط ویلا,نماي حياط ويلا,حیاط باغ و ویلا,درب حیاط و ویلا,طراحی حیاط و ویلا,ورودی حیاط ویلا,حیاط سازی باغ و ویلا,محوطه سازی حیاط و ویلا,ویلا و حیاط,حیاط های ویلا,حیاط های ویلایی,عکس های حیاط ویلا,مدل های حیاط ویلا,فضای سبز ویلا,فضای سبز ویلا,فضای سبز ویلایی,فضای سبز ویلاهای کوچک,فضای سبز ویلا ها,فضای سبز ویلای شمال,فضای سبز ویلا شمال,فضای سبز ویلا در شمال,فضای سبز ویلا باغ,فضای سبز ویلا آبنما,طراحی فضای سبز ویلا اصفهان,طراحی فضای سبز اطراف ویلا,طراحی فضای سبز ویلا در ایران,انواع فضای سبز ویلا,عکس از فضای سبز ویلا,طراحی و اجرای فضای سبز ویلا,نرم افزار طراحی فضای سبز ویلا,فضای سبز برای ویلا,طراحی فضای سبز برای ویلا,طرح فضای سبز برای ویلا,فضای سبز باغ و ویلا,ویلا با فضای سبز,پلان فضای سبز ویلا,نورپردازی فضای سبز ویلا,تزیین فضای سبز ویلا,فضای سبز جلو ویلا,فضای سبز حیاط ویلا,طراحی فضای سبز حیاط ویلا,طراحی فضای سبز حیاط ویلایی,فضای سبز خانه ویلایی,طراحی فضای سبز خانه ویلایی,فضای سبز داخل ویلا,فضای سبز در ویلا,طراحی فضای سبز در ویلا,دیزاین فضای سبز ویلا,دکوراسیون فضای سبز ویلا,زیباترین فضای سبز ویلا,ساخت فضای سبز ویلا,محوطه سازی فضای سبز ویلا,طراحی فضای سبز ویلا شمال,طراحی فضای سبز ویلا,طراح فضای سبز ویلا,طراحی فضای سبز ویلا کرج,طراحی فضای سبز ویلا مدرن,عکسهای فضای سبز ویلا,نمونه قرارداد فضای سبز ویلا,فضای سبز محوطه ویلا,طراحی فضای سبز محوطه ویلا,معماری فضای سبز ویلا,نقشه فضای سبز ویلا,نمونه فضای سبز ویلا,نگهداری فضای سبز ویلا,نمونه طراحی فضای سبز ویلا,فضای سبز و ویلا,طراحی فضای سبز باغ و ویلا,طراحی فضای سبز منازل و ویلا,فضای سبز خانه های ویلایی,طراحی فضای سبز ویلا,طراحی فضای سبز ویلایی,طراحی فضای سبز ویلا در شمال,طراحی فضای سبز ویلا در مشهد,طراحی فضای سبز ویلا کرج,طراحی فضای سبز ویلا شمال,طراحی فضای سبز ویلاها,طراحی فضای سبز ویلا در ایران,طراحی فضای سبز ویلا مدرن,طراحی فضای سبز ویلا باغ,طراحی و اجرای فضای سبز ویلا,نرم افزار طراحی فضای سبز ویلا,بهترین طراحی فضای سبز ویلا,طراحی ویلا با فضای سبز,دانلود پلان طراحی فضای سبز ویلا,طراحی فضای سبز در ویلا,شرکت طراحی فضای سبز ویلا,نمونه طراحی فضای سبز ویلا,نقشه طراحی فضای سبز ویلا,طراحی ویلا و فضای سبز,طراحی فضای سبز خانه های ویلایی

 

 

عکس فضای سبز,عکس محوطه سازی,عکس ویلا,عکس طراحی فضای سبز,عکس های طراحی ویلا,عکس های طراحی حیاط,عکس تزئین باغچه,عکس طراحی روف گردن,عکس طراحی تراس,عکس طراحی بالکن,عکس تزئین بالکن,عکس دکوراسیون داخلی,